Расписание и результаты


25.09.2022 (Воскресенье)
Энергетик-БГАТУ 3 : 0 askona
12:00 СОК «Олимпийский»
 тех.рез.
Волат-МЗКТ 3 : 0 Динамо-2007
19:00 ФК «Минск» (ул. Маяковского, 127/3)
 тех.рез.
Дубль Горынь
20:50 СОК «Олимпийский»
26.09.2022 (Понедельник)
Расинг Звезда ВВС
20:00 СОК «Олимпийский»
RB Strikerz Сябар
21:00 СОК «Олимпийский»
28.09.2022 (Среда)
InStat  :  Запад-3
21:20 СОК «Олимпийский»

23.09.2022 (Пятница)
Феникс Метеор
21:20 СОК «Олимпийский»
24.09.2022 (Суббота)
Серебрянка Мачулищи
17:50 «БГАТУ»
25.09.2022 (Воскресенье)
Либертас Спутник
15:50 СОК «Олимпийский»
ЛТ BY Torpedo
17:05 СОК «Олимпийский»
Тигер Б-12
19:35 СОК «Олимпийский»
27.09.2022 (Вторник)
Арена 2010  :  Крылы Радзiмы
21:20 СОК «Олимпийский»

24.09.2022 (Суббота)
Заслауе Восток
15:20 «БГАТУ»
Голоцк FAST
16:35 «БГАТУ»
25.09.2022 (Воскресенье)
АФК Варгi ЛФК Балтика
15:20 «БГАТУ»
Сандерленд БХТ
16:35 «БГАТУ»
Девайс Dream Team
18:20 СОК «Олимпийский»
Маланка Black Label
19:35 «СК Университетский»

25.09.2022 (Воскресенье)
Туркспор 3 : 4 Рэд Булл
13:20 «СК Университетский»
АРТ-старс 4 : 0 Аисты
14:35 «СК Университетский»
Заслауе OLD 1 : 0 Спартак
15:50 «СК Университетский»
Ветра08-БезНалТех Групп 7 : 2 А1 Junior
17:05 «СК Университетский»
Энергия 2 : 3 Арена-2
17:50 «БГАТУ»
Крылы Радзiмы-2 1 : 3 Pahonia
18:20 «СК Университетский»

26.09.2022 (Понедельник)
NDNF 2 : 0 Pensiya
20:20 СК БФСО «Динамо» (ул. Даумана, 23)
Маглеф 5 : 7 Audi
21:05 СК БФСО «Динамо» (ул. Даумана, 23)
Маяк 0 : 6 БСТфарм
21:55 СК БФСО «Динамо» (ул. Даумана, 23)
27.09.2022 (Вторник)
FC OLD MASTER  :  Сандерленд
20:15 БГУФК (пр. Победителей, 109)
ЦМО  :  Capitals
21:00 БГУФК (пр. Победителей, 109)
28.09.2022 (Среда)
ДИНАМО-СК  :  Рубон
20:00 СК БФСО «Динамо» (ул. Даумана, 23)
LWO  :  Армэлита-Нафтан
20:50 СК БФСО «Динамо» (ул. Даумана, 23)
Yellow Card  :  FYB
21:40 СК БФСО «Динамо» (ул. Даумана, 23)
29.09.2022 (Четверг)
MeatHouse  :  Кентавр
19:30 БГУФК (пр. Победителей, 109)
UDACHKA.by  :  Pensiya
20:30 БГУФК (пр. Победителей, 109)
02.10.2022 (Воскресенье)
Фрунзенец  :  ФК Фаворит
13:00 СК БФСО «Динамо» (ул. Даумана, 23)
Горизонт-ЦТДМ  :  Евроопт
13:45 СК БФСО «Динамо» (ул. Даумана, 23)
Горизонт-2  :  LWO
14:30 СК БФСО «Динамо» (ул. Даумана, 23)
Космос  :  FYB
15:20 СК БФСО «Динамо» (ул. Даумана, 23)

28.09.2022 (Среда)
БХТ  :  FC OLD MASTER
20:30 Luxsol (Радиальная, 58)
Атлетик  :  ЦСК
21:30 Luxsol (Радиальная, 58)
29.09.2022 (Четверг)
Патриот  :  NK
20:30 Luxsol (Радиальная, 58)
Блуграна-2  :  FAST
21:30 Luxsol (Радиальная, 58)
30.09.2022 (Пятница)
ЦСК  :  Автозак
19:00 Luxsol (Радиальная, 58)
БХТ  :  ФК Фаворит
20:00 Luxsol (Радиальная, 58)

Таблицы. Чемпионат АЛФ

КомандаИВО
Дубль Дубль231752
RB Strikerz RB Strikerz231650
Горынь Горынь231547
Запад-3 Запад-3221446
Сябар Сябар231342
InStat InStat221238
Волат-МЗКТ Волат-МЗКТ221135
askona askona22619
Расинг Расинг22418
10  Динамо-2007 Динамо-200722415
11  Энергетик-БГАТУ Энергетик-БГАТУ22413
12  Звезда ВВС Звезда ВВС22413

Полная таблица

КомандаИВО
Тигер Тигер231959
Арена 2010 Арена 2010221753
Б-12 Б-12231240
Крылы Радзiмы Крылы Радзiмы221137
Либертас Либертас231136
Спутник Спутник231033
Мачулищи Мачулищи22928
Серебрянка Серебрянка22827
Феникс Феникс22623
10  ЛТ ЛТ22517
11  BY Torpedo BY Torpedo22516
12  Метеор Метеор22416

Полная таблица

КомандаИВО
Заслауе Заслауе232369
Девайс Девайс231754
Dream Team Dream Team231446
Голоцк Голоцк231237
FAST FAST231136
Восток Восток231135
Сандерленд Сандерленд22826
БХТ БХТ22724
Black Label Black Label22620
10  Маланка Маланка22516
11  АФК Варгi АФК Варгi22516
12  ЛФК Балтика ЛФК Балтика22414

Полная таблица

КомандаИВО
Заслауе OLD Заслауе OLD211854
Рэд Булл Рэд Булл241752
Ветра-08 Ветра-08241550
Туркспор Туркспор241548
АРТ-старс АРТ-старс231446
Энергия Энергия221238
Арена-2 Арена-2221032
А1 Junior А1 Junior231031
Pahonia Pahonia20826
10  Спартак Спартак23826
11  Крылы Радзiмы-2 Крылы Радзiмы-222724
12  Курва Норд Курва Норд19315
13  Аисты Аисты23310
14  Legion Legion2200

Полная таблица

Major

КомандаИВО
НАБТ НАБТ211650
Блуграна Блуграна211548
Металлург Металлург211239
LWO LWO211134
ТуТ+ ТуТ+21723
Большевик Большевик21622
Zvezda Zvezda21721
Голоцк Юни Голоцк Юни2116

Полная таблица

Minor

КомандаИВО
Патриот Патриот251857
Блуграна-2 Блуграна-2251754
ЦСК ЦСК241546
FAST FAST241445
БХТ БХТ231239
Автозак Автозак231239
Маяк Маяк261138
Армэлита-Нафтан Армэлита-Нафтан251237
FC OLD MASTER FC OLD MASTER241134
10  NK NK251034
11  Феникс Феникс26828
12  Атлетик Атлетик24416
13  ФК Фаворит ФК Фаворит24516
14  Дрожжи Ю. Дрожжи Ю.26313

Полная таблица

Осенний кубок АЛФ по футзалу

Группа A

КомандаИВО
Audi Audi226
Маглеф Маглеф213
БСТфарм БСТфарм213
Маяк Маяк200

Полная таблица

Группа B

КомандаИВО
Рубон Рубон113
FYB FYB113
ДИНАМО-СК ДИНАМО-СК100
Космос Космос100

Полная таблица

Группа C

КомандаИВО
Кентавр Кентавр113
MeatHouse MeatHouse113
Pensiya Pensiya100
UDACHKA.by UDACHKA.by100

Полная таблица

Группа D

КомандаИВО
LWO LWO113
Горизонт-2 Горизонт-2113
ЦМО ЦМО100
Capitals Capitals100

Полная таблица


Осенний кубок АЛФ по футзалу - 2022
Команда Рубон

Рубон
Информация

Нашы удзелы ў турнірах:

Сезон 2016/2017 года

8х8 у першай лізе занялі 8 месца ( Арбіта Мінск )5х5 у Базавай Лізе група "B" 2 Месца ( Рубон Мінск )

Удзельнікі кубка АЛФ па міні-футболе
Вылецелі на стадыі 1/8 Фіналу
Керамін 4:3 Рубон

Сезон 2017/2018

8х8 Ў першай лізе занялі 6 месца (Рубон Мінск)

Удзельнікі кубка АЛФ па футболе ў фармаце 8х8

Вылецелі на стадыі 1/4 Фіналу
Блуграна 4:1 Рубон
Рубон 1:4 Аўтазак

Удзельнікі Лігі SLMF ў фармаце 5×5 занялі 20 месца ў квартэце "С" занялі 5 месца Удзельнікі кубка Open 1/16
Mozilla Firefox 20:9 Рубон

Удзельнікі Лігі АЛФ ў летнім фармаце 5х5
Занялі 12 месца у стадыі Плэй - офф заступілі ў 1/2 Фінала з лікам па сумме двух сустрэч "8:11" Clubbars.by

Сезон 2018/2019

Удзельнікі Лігі АЛФ ў фармаце 5х5 (Базавая Ліга)
Занялі 11 месца

Сезон 2021/2022

Удзельнікі Лігі АЛФ ў фармаце 5х5 (Базавая Ліга)
Занялі 8 месца

Пераможцы Плей офф
1/4 Фіналу
Рубон 9:2 Pensiya

1/2 Фіналу
Рубон 5:0 Велес Міт

Фінал
Рубон 9:2 НАБТ

Вратари ГолПасЖелтая карточкаКрасная карточкаПенальтиНезабитый пенальтиАвтоголЛучший игрок
99 Мулярчик Мулярчик Вадим Олегович 16.05.1999 (23) ---------
99 Шлома Шлома Дмитрий Александрович 01.07.1976 (46) ---------
Полевые ГолПасЖелтая карточкаКрасная карточкаПенальтиНезабитый пенальтиАвтоголЛучший игрок
3 Гордиец Гордиец Алексей Олегович 08.02.2002 (20) 2------1-
4 Масловский Масловский Евгений Сергеевич 18.09.1995 (27) ---------
7 Остапчук Остапчук Денис Михайлович 08.09.1992 (30) ---------
8 Сергейчик Сергейчик Константин 13.06.1988 (34) ---------
9 Приемко Приемко Алексей Александрович 19.05.2001 (21) 1--------
10 Титовец Титовец Артем Владимирович 17.06.1994 (28) ---------
11 Тышко Тышко Евгений Генрихович 16.07.1984 (38) 2--------
13 Кабишев Павел - (-) ---------
14 Андриевич Андриевич Дмитрий Васильевич 09.08.2000 (22) ---------
27 Данилюк Данилюк Олег Борисович 17.05.1984 (38) ---------
29 Кабишев Кабишев Денис Вячеславович 22.09.1986 (36) ---------
30 Крат Павел Евгеньевич 06.06.2000 (22) ---------
44 Варакса Варакса Илья Артурович 02.05.1992 (30) ---------
47 Руденко Руденко Кирилл Олегович 23.09.1994 (28) ---------
48 Омельянович Омельянович Евгений Владимирович 17.12.1986 (35) ---------
49 Петрашкевич Александр Викторович 01.02.1994 (28) ---------
50 Рабец Рабец Владислав Витальевич 11.06.1996 (26) 1--------
61 Сивицкий Сивицкий Павел Александрович 11.01.1983 (39) ---------
63 Жигар Жигар Александр Сергеевич 25.09.1990 (32) ---------
64 Ципух Ципух Виталий Владимирович 15.07.1997 (25) ---------
65 Зайцев Зайцев Константин Олегович 03.03.1988 (34) ---------
66 Ломако Ломако Александр Дмитриевич 01.01.1995 (27) ---------

Наши партнеры