Расписание и результаты


02.10.2022 (Воскресенье)
Волат-МЗКТ Звезда ВВС
19:00 ФК «Минск» (ул. Маяковского, 127/3)
Горынь  :  Сябар
20:50 СОК «Олимпийский»
03.10.2022 (Понедельник)
Расинг 1 : 0 Энергетик-БГАТУ
20:00 СОК «Олимпийский»
InStat 3 : 1 RB Strikerz
21:00 СОК «Олимпийский»
04.10.2022 (Вторник)
Запад-3  :  Дубль
21:20 СОК «Олимпийский»

02.10.2022 (Воскресенье)
Феникс 1 : 0 Мачулищи
15:50 СОК «Олимпийский»
Серебрянка  :  BY Torpedo
16:00 «БГАТУ»
Арена 2010 4 : 1 Спутник
17:05 СОК «Олимпийский»
Метеор  :  ЛТ
17:15 «БГАТУ»
Тигер 5 : 2 Либертас
19:35 СОК «Олимпийский»
05.10.2022 (Среда)
Крылы Радзiмы  :  Б-12
21:20 СОК «Олимпийский»

30.09.2022 (Пятница)
Dream Team 4 : 1 Восток
21:20 СОК «Олимпийский»
01.10.2022 (Суббота)
Маланка 0 : 1 БХТ
14:50 «БГАТУ»
Девайс 2 : 1 Голоцк
16:05 «БГАТУ»
02.10.2022 (Воскресенье)
ЛФК Балтика 4 : 0 Сандерленд
17:05 «СК Университетский»
Заслауе 2 : 1 FAST
18:20 СОК «Олимпийский»
Black Label 3 : 1 АФК Варгi
19:35 «СК Университетский»

01.10.2022 (Суббота)
Курва Норд 0 : 3 Заслауе OLD
17:20 «БГАТУ»
 тех.рез.
02.10.2022 (Воскресенье)
Туркспор 1 : 2 АРТ-старс
13:20 «СК Университетский»
Ветра08-БезНалТех Групп 2 : 0 Крылы Радзiмы-2
14:35 «СК Университетский»
А1 Junior 2 : 0 Спартак
15:50 «СК Университетский»
Рэд Булл 1 : 1 Pahonia
18:20 «СК Университетский»

02.10.2022 (Воскресенье)
Фрунзенец 1 : 6 ФК Фаворит
13:00 СК БФСО «Динамо» (ул. Даумана, 23)
Горизонт-ЦТДМ 3 : 3 Евроопт
13:45 СК БФСО «Динамо» (ул. Даумана, 23)
 3-4 пен.
Горизонт-2 7 : 5 LWO
14:30 СК БФСО «Динамо» (ул. Даумана, 23)
Космос 4 : 3 FYB
15:20 СК БФСО «Динамо» (ул. Даумана, 23)
03.10.2022 (Понедельник)
Арена 2010  :  Capitals
20:30 СК БФСО «Динамо» (ул. Даумана, 23)
ДИНАМО-СК  :  БСТфарм
21:15 СК БФСО «Динамо» (ул. Даумана, 23)
04.10.2022 (Вторник)
Pensiya  :  Кентавр
20:15 БГУФК (пр. Победителей, 109)
UDACHKA.by  :  MeatHouse
21:05 БГУФК (пр. Победителей, 109)
05.10.2022 (Среда)
БХТ  :  Сандерленд
20:00 СК БФСО «Динамо» (ул. Даумана, 23)
Расинг  :  Маглеф
20:50 СК БФСО «Динамо» (ул. Даумана, 23)
Audi  :  Маяк
21:40 СК БФСО «Динамо» (ул. Даумана, 23)
06.10.2022 (Четверг)
ДИНАМО-СК  :  Космос
19:30 БГУФК (пр. Победителей, 109)
FYB  :  Рубон
20:30 БГУФК (пр. Победителей, 109)
09.10.2022 (Воскресенье)
Динас  :  Кентавр
13:00 СК БФСО «Динамо» (ул. Даумана, 23)
Маглеф  :  БСТфарм
13:45 СК БФСО «Динамо» (ул. Даумана, 23)
ЦМО  :  LWO
14:35 СК БФСО «Динамо» (ул. Даумана, 23)
Горизонт-2  :  Capitals
15:20 СК БФСО «Динамо» (ул. Даумана, 23)

05.10.2022 (Среда)
Металлург  :  Большевик
20:00 Luxsol (Радиальная, 58)
ACC Minsk  :  LWO
21:00 Luxsol (Радиальная, 58)
06.10.2022 (Четверг)
Блуграна  :  НАБТ
20:30 Luxsol (Радиальная, 58)
NK  :  Дрожжи Ю.
21:30 Luxsol (Радиальная, 58)
07.10.2022 (Пятница)
ФК Фаворит  :  БХТ
19:00 Luxsol (Радиальная, 58)
Блуграна-2  :  Атлетик
20:00 Luxsol (Радиальная, 58)
ТуТ+  :  Автозак
21:00 Luxsol (Радиальная, 58)

Таблицы. Чемпионат АЛФ

КомандаИВО
Дубль Дубль231752
RB Strikerz RB Strikerz241650
Запад-3 Запад-3231549
Горынь Горынь231547
Сябар Сябар231342
InStat InStat241341
Волат-МЗКТ Волат-МЗКТ221135
askona askona22619
Расинг Расинг22418
10  Динамо-2007 Динамо-200722415
11  Энергетик-БГАТУ Энергетик-БГАТУ22413
12  Звезда ВВС Звезда ВВС22413

Полная таблица

КомандаИВО
Тигер Тигер242062
Арена 2010 Арена 2010241959
Б-12 Б-12231240
Крылы Радзiмы Крылы Радзiмы231137
Либертас Либертас241136
Спутник Спутник241033
Мачулищи Мачулищи22928
Серебрянка Серебрянка22827
Феникс Феникс22623
10  ЛТ ЛТ22517
11  BY Torpedo BY Torpedo22516
12  Метеор Метеор22416

Полная таблица

КомандаИВО
Заслауе Заслауе242472
Девайс Девайс241857
Dream Team Dream Team241549
Голоцк Голоцк241237
FAST FAST241136
Восток Восток241135
Сандерленд Сандерленд22826
БХТ БХТ22724
Black Label Black Label22620
10  Маланка Маланка22516
11  АФК Варгi АФК Варгi22516
12  ЛФК Балтика ЛФК Балтика22414

Полная таблица

КомандаИВО
Заслауе OLD Заслауе OLD221957
Ветра-08 Ветра-08251653
Рэд Булл Рэд Булл251753
АРТ-старс АРТ-старс241549
Туркспор Туркспор251548
Энергия Энергия221238
А1 Junior А1 Junior251237
Арена-2 Арена-2221032
Pahonia Pahonia22930
10  Крылы Радзiмы-2 Крылы Радзiмы-224827
11  Спартак Спартак24826
12  Курва Норд Курва Норд20315
13  Аисты Аисты24413
14  Legion Legion2600

Полная таблица

Группа A

КомандаИВО
ACC Minsk ACC Minsk000
LWO LWO000
Блуграна Блуграна000
Большевик Большевик000
Металлург Металлург000
НАБТ НАБТ000

Полная таблица

Группа B

КомандаИВО
NK NK000
Автозак Автозак000
Атлетик Атлетик000
Блуграна-2 Блуграна-2000
Дрожжи Ю. Дрожжи Ю.000
ТуТ+ ТуТ+000

Полная таблица

Осенний кубок АЛФ по футзалу

Группа A

КомандаИВО
Audi Audi226
Маглеф Маглеф213
БСТфарм БСТфарм213
Маяк Маяк200

Полная таблица

Группа B

КомандаИВО
Рубон Рубон226
Космос Космос213
FYB FYB213
ДИНАМО-СК ДИНАМО-СК200

Полная таблица

Группа C

КомандаИВО
Кентавр Кентавр226
MeatHouse MeatHouse213
UDACHKA.by UDACHKA.by213
Pensiya Pensiya200

Полная таблица

Группа D

КомандаИВО
Горизонт-2 Горизонт-2226
LWO LWO213
Capitals Capitals213
ЦМО ЦМО200

Полная таблица


Летний чемпионат АЛФ 5х5 - 2022
Команда Рубон

Рубон
Информация

Нашы удзелы ў турнірах:

Сезон 2016/2017 года

8х8 у першай лізе занялі 8 месца ( Арбіта Мінск )5х5 у Базавай Лізе група "B" 2 Месца ( Рубон Мінск )

Удзельнікі кубка АЛФ па міні-футболе
Вылецелі на стадыі 1/8 Фіналу
Керамін 4:3 Рубон

Сезон 2017/2018

8х8 Ў першай лізе занялі 6 месца (Рубон Мінск)

Удзельнікі кубка АЛФ па футболе ў фармаце 8х8

Вылецелі на стадыі 1/4 Фіналу
Блуграна 4:1 Рубон
Рубон 1:4 Аўтазак

Удзельнікі Лігі SLMF ў фармаце 5×5 занялі 20 месца ў квартэце "С" занялі 5 месца Удзельнікі кубка Open 1/16
Mozilla Firefox 20:9 Рубон

Удзельнікі Лігі АЛФ ў летнім фармаце 5х5
Занялі 12 месца у стадыі Плэй - офф заступілі ў 1/2 Фінала з лікам па сумме двух сустрэч "8:11" Clubbars.by

Сезон 2018/2019

Удзельнікі Лігі АЛФ ў фармаце 5х5 (Базавая Ліга)
Занялі 11 месца

Сезон 2021/2022

Удзельнікі Лігі АЛФ ў фармаце 5х5 (Базавая Ліга)
Занялі 8 месца

Пераможцы Плей офф
1/4 Фіналу
Рубон 9:2 Pensiya

1/2 Фіналу
Рубон 5:0 Велес Міт

Фінал
Рубон 9:2 НАБТ

Вратари ГолПасЖелтая карточкаКрасная карточкаПенальтиНезабитый пенальтиАвтоголЛучший игрок
1 Тихонович Тихонович Андрей Александрович 27.02.1996 (26) ---------
22 Соколюк Соколюк Геннадий Владимирович 24.09.1986 (36) ---------
99 Мулярчик Мулярчик Вадим Олегович 16.05.1999 (23) -------1-
99 Шлома Шлома Дмитрий Александрович 01.07.1976 (46) ---------
Полевые ГолПасЖелтая карточкаКрасная карточкаПенальтиНезабитый пенальтиАвтоголЛучший игрок
2 Каратай Каратай Александр Иванович 02.10.1995 (27) ---------
3 Гордиец Гордиец Алексей Олегович 08.02.2002 (20) 1141----2-
4 Масловский Масловский Евгений Сергеевич 18.09.1995 (27) 77-----1-
7 Остапчук Остапчук Денис Михайлович 08.09.1992 (30) ---------
8 Сергейчик Сергейчик Константин 13.06.1988 (34) ---------
9 Приемко Приемко Алексей Александрович 19.05.2001 (21) 52-------
10 Титовец Титовец Артем Владимирович 17.06.1994 (28) 62-------
11 Тышко Тышко Евгений Генрихович 16.07.1984 (38) 21-----1-
12 Редько Редько Алексей Викторович 13.01.1976 (46) ---------
13 Кабишев Павел - (-) 231------
14 Андриевич Андриевич Дмитрий Васильевич 09.08.2000 (22) 1--------
19 Прокопович Прокопович Михаил Сергеевич 20.04.1997 (25) 2--------
25 Паршонак Паршонак Павел Иосифович 21.12.1987 (34) ---------
26 Соколовский Соколовский Дмитрий Геннадьевич 21.10.1988 (33) ---------
27 Данилюк Данилюк Олег Борисович 17.05.1984 (38) 21-------
28 Нахайчук Нахайчук Максим Геннадьевич 26.08.1994 (28) ---------
29 Кабишев Кабишев Денис Вячеславович 22.09.1986 (36) 732----2-
30 Крат Павел Евгеньевич 06.06.2000 (22) 1--------
44 Варакса Варакса Илья Артурович 02.05.1992 (30) 2---1----
45 Попко Попко Вадим Васильевич - (-) ---------
46 Толстой Толстой Вадим Андреевич 29.11.1996 (25) ---------
47 Руденко Руденко Кирилл Олегович 23.09.1994 (28) 21-------
48 Омельянович Омельянович Евгений Владимирович 17.12.1986 (35) 61-----3-
49 Петрашкевич Александр Викторович 01.02.1994 (28) 1-1------
50 Рабец Рабец Владислав Витальевич 11.06.1996 (26) ---------
61 Сивицкий Сивицкий Павел Александрович 11.01.1983 (39) 71-----2-
62 Глеб Глеб Вячеслав Павлович 12.02.1983 (39) 111----1-
63 Жигар Жигар Александр Сергеевич 25.09.1990 (32) ---------
64 Ципух Ципух Виталий Владимирович 15.07.1997 (25) --21-----

Наши партнеры