Расписание и результаты


22.09.2023 (Пятница)
Серебрянка-VOLAT 3 : 0 Энергетик-2
12:00
 тез.рез.
Дубль Запад-3
21:30 СОК «Олимпийский»
24.09.2023 (Воскресенье)
Расинг  :  Арсенал-Метеор
20:30 СОК «Олимпийский»
25.09.2023 (Понедельник)
Арена 2010  :  Тигер
21:30 СОК «Олимпийский»
26.09.2023 (Вторник)
Горынь  :  RB Strikerz
21:30 СОК «Олимпийский»
27.09.2023 (Среда)
Б-12  :  Крылы Радзiмы
21:30 СОК «Олимпийский»

23.09.2023 (Суббота)
Урожайная-2  :  Заслауе
20:00 СОК «Олимпийский»
24.09.2023 (Воскресенье)
SV-United  :  BY Torpedo
15:30 СОК «Олимпийский»
Спутник  :  Звезда ВВС
16:45 СОК «Олимпийский»
Либертас  :  ДНК Нации
17:50 «БГАТУ»
Dream Team  :  Мачулищи
18:00 СОК «Олимпийский»
Феникс  :  Девайс
19:15 СОК «Олимпийский»

24.09.2023 (Воскресенье)
Фаворит-Нафтан  :  АФК Варгi
13:20 «СК Университетский»
Black Label  :  ЛТ
14:05 «БГАТУ»
FAST  :  ЛФК Балтика
15:20 «БГАТУ»
Маланка  :  Голоцк
16:35 «БГАТУ»
БХТ 0 : 3 Восток
16:35 «БГАТУ»
 тех.рез.
Мечта  :  Спартак
21:45 СОК «Олимпийский»

24.09.2023 (Воскресенье)
Крылы Радзiмы-2  :  Фортресс Юнайтед
14:35 «СК Университетский»
А1 Junior  :  ФК ХуаЦин
15:50 «СК Университетский»
Туркспор  :  Курва Норд
17:05 «СК Университетский»
Горизонт-ЦТДМ  :  Ветра08-БезНалТех Групп
18:20 «СК Университетский»
Аисты  :  Арена-2
19:35 «СК Университетский»

19.09.2023 (Вторник)
M7 Блуграна
20:30 Luxsol (Радиальная, 58)
NK ТуТ+
21:30 Luxsol (Радиальная, 58)
20.09.2023 (Среда)
БХТ ЦСК
19:45 Luxsol (Радиальная, 58)
Patriot Металлург
20:45 Luxsol (Радиальная, 58)
21.09.2023 (Четверг)
Дрожжи Ю. 3 : 6 НИВА
19:30 Luxsol (Радиальная, 58)
ФК Удар Блуграна
20:30 Luxsol (Радиальная, 58)
Маяк FAST
21:30 Luxsol (Радиальная, 58)
22.09.2023 (Пятница)
Большевик  :  Автозак
19:30 Luxsol (Радиальная, 58)
Фаворит-Нафтан  :  Сити
20:30 Luxsol (Радиальная, 58)

24.09.2023 (Воскресенье)
Динас  :  Горизонт-ЦТДМ
15:45 СК БФСО «Динамо» (ул. Даумана, 23)
25.09.2023 (Понедельник)
Capitals  :  FYB
19:30 СК БФСО «Динамо» (ул. Даумана, 23)
MeatHouse  :  Армэлита 2023
20:15 СК БФСО «Динамо» (ул. Даумана, 23)
Audi  :  ДИНАМО-СК
21:00 СК БФСО «Динамо» (ул. Даумана, 23)
Маглеф  :  Pensiya
21:45 СК БФСО «Динамо» (ул. Даумана, 23)
27.09.2023 (Среда)
Первый Молочный  :  Рубон
20:00 СК БФСО «Динамо» (ул. Даумана, 23)
БСТфарм  :  Мечта
20:45 СК БФСО «Динамо» (ул. Даумана, 23)
Баннер
Баннер
Скидка 40% действует при оптовом заказе на команду.

Таблицы. Чемпионат АЛФ

КомандаИВО
Запад-3 Запад-3221857
RB Strikerz RB Strikerz211753
Арена 2010 Арена 2010211446
Горынь Горынь211138
Дубль Дубль221031
Тигер Тигер21930
Крылы Радзiмы Крылы Радзiмы21828
Расинг Расинг21827
Серебрянка-VOLAT Серебрянка-VOLAT22419
10  Б-12 Б-1221417
11  Арсенал-Метеор Арсенал-Метеор21210
12  Энергетик-2 Энергетик-22216

Полная таблица

КомандаИВО
Заслауе Заслауе211752
Девайс Девайс211547
Феникс Феникс211342
Dream Team Dream Team211341
Мачулищи Мачулищи211135
Спутник Спутник211031
Звезда ВВС Звезда ВВС21727
Либертас Либертас21825
ДНК Нации ДНК Нации21723
10  Урожайная-2 Урожайная-221517
11  SV-United SV-United21413
12  BY Torpedo BY Torpedo21312

Полная таблица

КомандаИВО
Восток Восток221751
Маланка Маланка211548
Спартак Спартак211546
Голоцк Голоцк211239
ЛТ ЛТ211138
FAST FAST211035
БХТ БХТ22827
Мечта Мечта21620
Black Label Black Label21619
10  АФК Варгi АФК Варгi21519
11  ЛФК Балтика ЛФК Балтика21416
12  Фаворит-Нафтан Фаворит-Нафтан2116

Полная таблица

КомандаИВО
Туркспор Туркспор191445
Курва Норд Курва Норд191239
Datkom Datkom191237
А1 Junior А1 Junior181136
Крылы Радзiмы-2 Крылы Радзiмы-2191135
Энергия Энергия191135
Ветра-08 Ветра-0818930
Фортресс Юн. Фортресс Юн.19927
Аисты Аисты19517
10  АРТ-старс АРТ-старс11412
11  Горизонт-ЦТДМ Горизонт-ЦТДМ18311
12  Арена-2 Арена-21728
13  ФК ХуаЦин ФК ХуаЦин1501

Полная таблица

Группа А

КомандаИВО
Patriot Patriot9517
Металлург Металлург9516
ЦСК ЦСК9516
askona askona8413
БХТ БХТ9412
ТуТ+ ТуТ+829
NK NK839
Армэлита 2023 Армэлита 2023815

Полная таблица

Группа Б

КомандаИВО
Блуграна Блуграна326
FAST FAST214
Маяк Маяк314
ФК Удар ФК Удар213
Автозак Автозак113
M7 M7313
МРТС МРТС100
Большевик Большевик100

Полная таблица

Группа С

КомандаИВО
Фаворит-Нафтан Фаворит-Нафтан113
НИВА НИВА213
Сити Сити101
Дрожжи Юнайтед Дрожжи Юнайтед201

Полная таблица

Осенний кубок АЛФ по футзалу

Группа A

КомандаИВО
Горизонт-ЦТДМ Горизонт-ЦТДМ113
Динас Динас113
FYB FYB100
Capitals Capitals100

Полная таблица

Группа B

КомандаИВО
Audi Audi113
MeatHouse MeatHouse000
ДИНАМО-СК ДИНАМО-СК000
Армэлита 2023 Армэлита 2023100

Полная таблица

Группа C

КомандаИВО
БСТфарм БСТфарм113
Мечта Мечта113
NDNF NDNF100
Veterans Veterans100

Полная таблица

Группа D

КомандаИВО
Pensiya Pensiya113
Маглеф Маглеф000
Рубон Рубон000
Первый Молочный Первый Молочный100

Полная таблица

Баннер

FONBET - Летний чемпионат АЛФ 5х5 - 2023
Команда Рубон

Рубон
Информация

Нашы удзелы ў турнірах:

Сезон 2016/2017 года

8х8 у першай лізе занялі 8 месца (Арбіта Мінск)
5х5 у Базавай Лізе група "B" 2 Месца (Рубон Мінск)

Удзельнікі кубка АЛФ па міні-футболе
Вылецелі на стадыі 1/8 Фіналу
Керамін 4:3 Рубон

Сезон 2017/2018

8х8 Ў першай лізе занялі 6 месца (Рубон Мінск)

Удзельнікі кубка АЛФ па футболе ў фармаце 8х8

Вылецелі на стадыі 1/4 Фіналу
Блуграна 4:1 Рубон
Рубон 1:4 Аўтазак

Удзельнікі Лігі SLMF ў фармаце 5×5 занялі 20 месца ў квартэце "С" занялі 5 месца
Удзельнікі кубка Open 1/16
Mozilla Firefox 20:9 Рубон

Удзельнікі Лігі АЛФ ў летнім фармаце 5х5
Занялі 12 месца у стадыі Плэй - офф заступілі ў 1/2 Фінала з лікам па сумме двух сустрэч "8:11" Clubbars.by

Сезон 2018/2019

Удзельнікі Лігі АЛФ ў фармаце 5х5 (Базавая Ліга)
Занялі 11 месца

Сезон 2021/2022

Удзельнікі Лігі АЛФ ў фармаце 5х5 (Базавая Ліга)
Занялі 8 месца

Пераможцы Плей офф
1/4 Фіналу
Рубон 9:2 Pensiya

1/2 Фіналу
Рубон 5:0 Велес Міт

Фінал
Рубон 9:2 НАБТ

Сезон 2022/23

Удзельнікі Лігі АЛФ ў летнім фармаце 5х5
Занялі 5 месца

Вратари ГолПасПредупреждениеУдалениеПенальтиНезабитый пенальтиАвтоголЛучший игрок
1 Тихонович Тихонович Андрей Александрович 27.02.1996 (27) ---------
97 Кириллов Кириллов Артем Алексеевич 09.12.1988 (34) ---------
98 Щербаченя Щербаченя Вячеслав Геннадьевич 31.01.1987 (36) -1-----2-
99 Мулярчик Мулярчик Вадим Олегович 16.05.1999 (24) ---------
Полевые ГолПасПредупреждениеУдалениеПенальтиНезабитый пенальтиАвтоголЛучший игрок
2 Белоусов Белоусов Евгений Васильевич 27.08.1991 (32) ---------
3 Гордиец Гордиец Алексей Олегович 08.02.2002 (21) ---------
4 Масловский Масловский Евгений Сергеевич 18.09.1995 (28) 36-------
5 Давыдов Давыдов Владимир Олегович 09.08.1983 (40) 1--------
6 Ломако Ломако Александр Дмитриевич 01.01.1995 (28) 1--------
7 Остапчук Остапчук Денис Михайлович 08.09.1992 (31) ---------
8 Сергейчик Сергейчик Константин 13.06.1988 (35) -1-------
9 Приемко Приемко Алексей Александрович 19.05.2001 (22) 85-----1-
10 Титовец Титовец Артем Владимирович 17.06.1994 (29) 43-------
11 Тышко Тышко Евгений Генрихович 16.07.1984 (39) -2-------
12 Сугако Сугако Дмитрий Анатольевич 08.08.1993 (30) ---------
13 Кабишев Кабишев Павел - (-) ---------
14 Андриевич Андриевич Дмитрий Васильевич 09.08.2000 (23) ---------
27 Данилюк Данилюк Олег Борисович 17.05.1984 (39) 61-------
29 Кабишев Кабишев Денис Вячеславович 22.09.1986 (37) 741----3-
30 Толстой Толстой Вадим Андреевич 29.11.1996 (26) 7------1-
31 Сырокваш Илья Сергеевич 19.02.1998 (25) ---------
44 Варакса Варакса Илья Артурович 02.05.1992 (31) ---------
48 Омельянович Омельянович Евгений Владимирович 17.12.1986 (36) ---------
49 Петрашкевич Александр Викторович 01.02.1994 (29) ---------
50 Рабец Рабец Владислав Витальевич 11.06.1996 (27) 1--------
61 Сивицкий Сивицкий Павел Александрович 11.01.1983 (40) 58-----2-
65 Зайцев Зайцев Константин Олегович 03.03.1988 (35) -3-------
69 Протасюк Протасюк Вячеслав Владимирович 03.06.1996 (27) ---------
70 Добровольский Добровольский Евгений Александрович 24.09.1999 (23) 12-------
75 Нуриев Нуриев Никита Александрович 23.07.1995 (28) 1--------
76 Хаецкий Хаецкий Максим Викторович 18.07.1992 (31) ---------
78 Шутько Шутько Николай Станиславович 28.05.1990 (33) ---------
79 Паршонак Паршонак Павел Иосифович 21.12.1987 (35) ---------
80 Федюкевич Федюкевич Денис Александрович 18.04.1988 (35) 31-------
81 Холиков Холиков Сахиб Кутфиддинович 12.09.1990 (33) 41-----1-
82 Крыкун Крыкун Николай Владимирович 26.06.1964 (59) -1-------
83 Крыкун Крыкун Сергей Николаевич - (-) 43-----2-
84 Климович Климович Евгений Юрьевич 23.06.1993 (30) ---------
85 Мильто Мильто Матвей Михайлович 28.06.1997 (26) ---------
86 Сёмкин Сёмкин Павел Алексеевич 08.04.1993 (30) ---------

Наши партнеры